O nás
Všetko čo dnes o realitách vieme, vieme vďaka vám.
To vy ste nám ukázali, ako sme pre vás dôležití pri neľahkom hľadaní vysnívaného domova.
Taktiež pri predaji nehnuteľnosti, na ktorej osude vám záleží. Vďaka vám vieme, ako kreatívne a strategické projekty dokážeme priniesť na váš stôl a ako úspešne vieme koordinovať vaše investície.
Sme vašim partnerom na ceste životom a to najmä pri rozhodnutiach, ktoré chcete urobiť naozaj dobre.
Už 15 rokov objavujeme, vytvárame, testujeme a posúvame hranice tak, aby ste vy cítili istotu a dôveru v najlepší možný servis.
Preto projekty, ktoré váš život robia neobyčajným sú našou mantrou a šťastný klient najväčšou satisfakciou.
Sme NEOREAL.
Realitná kancelária s vášňou pre život.

Interný kódex

Je tu doba, kedy je čas najvzácnejšia komodita. Práve preto sú všetky naše procesy dokonale zladené a zoptimalizované. Už od začiatku vám pomáhame so získaním najvýhodnejšej hypotéky, poskytujeme vám ten najlepší právny servis, radíme, ako si pri kúpe/predaji správne nastaviť kritériá. Kedy investovať a kedy radšej počkať. Odbremeňujeme vás od starostí, ktoré za vás vyrieši celý tím profesionálov a vy máte čas na to podstatné.

Uvedomujeme si, že ako tím desiatich ľudí už vieme “svet” meniť efektívnejšie. Myslíme na detaily, preto okrem separovania odpadu používame recyklovaný papier, zrnkovú kávu do kávovaru, ktorú navyše nakupujeme bez obalu, v okolí officu zbierame odpadky a samozrejme finančne podporujeme zelené projekty.

I keď sú reality a investície silne biznisová téma, zostávame ľudmi a chránime svoje morálne hodnoty. Snažíme sa pomáhať organizáciám s nielen humanitárnym poslaním, a to nielen 2% z daní (ktoré už 15 rokov každoročne venujeme trnavskému útulku), ale tiež individuálnymi príspevkami každého z nás. Spolu dokážeme vždy viac. Uvedomujeme si dôležitosť “systému vďačnosti” a cez pomoc slabším vraciame čosi z nášho získaného naspäť.

Marketingoví špecialisti sú nevyhnutnou súčasťou tímu. Stoja za peknými vizuálmi, skvelými nápadmi, ale najmä skvelou prezentáciou našich projektov a inzercií. Nastavujú kampane a sponzoringy tak, aby sa úspešne a rýchlo stretli obe klientske strany. Estetika a perfektná vizuálna komunikácia k nám akosi prirodzene patrí. Sme veľkí milovníci dizajnu, architektúry a umenia.

Pri všetkých projektoch a nastavovaní ich komunikácie sa snažíme, aby do vizuálu mesta a ulíc zasahovali minimálne a mali vždy krásny dizajn. Nie sme fanúšikmi outdoorových reklamných plôch a čohokoľvek, čo síce púta pozornosť, ale kaží pohľad na mestský priestor. Ak je to nevyhnutné, vyberáme si ich inteligentne a radšej uprednostňujeme správne nastavený online marketing, ktorý navyše neotravuje “necieľovku”.

Váš zážitok z predaja/kúpy nehnuteľnosti je našou mantrou. Je pre nás dôležité, aby sa u nás rovnako dobre cítil veľký investor ako aj majiteľ malej nehnuteľnosti. Rozdiely rozhodne nerobíme. Každý klient je pre nás dôležitý a každému nastavujeme špeciálnu stratégiu a kvalitný servis.