O SPOLOČNOSTI

Partner, ktorý vníma svet v súvislostiach

Realitný trh pre nás nepredstavuje iba priestor pre kúpu a predaj nehnuteľností. Naopak. Vnímame ho ako komplexnú, dynamickú činnosť, ktorá je prepojená s dizajnom, architektúrou, investíciami, stratégiou, poradenstvom, marketingom ale i verejným záujmom.

 

Projekty, na ktorých sa podieľame, pretvárajú podobu priestoru okolo nás. Chceme, aby bol tento priestor plne funkčný a hodnotný pre ľudí, ktorí ho využívajú. Byť zodpovedným a spoľahlivým partnerom pre všetky zúčastnené strany je preto najvyššou prioritou našej práce.

Dlhoročné skúsenosti

10+

Rokov na trhu

100+

Predaných rodinných domov

150000+

m2 predaných pozemkov

500+

Predaných bytov

19000+

Prenajatých skladových priestorov

Spoznajte náš NEOREAL tím

Služby, na ktoré
sa špecializujeme

Od vzniku spoločnosti NEOREAL je naším cieľom poskytovať nadštandardný servis. Základom je pre nás individuálny prístup, porozumenie vízii a uchopenie preferencií každého klienta.

Aktívne sa venujeme vyhľadávaniu nových príležitostí v oblasti realizovania rezidenčných projektov - či už sa jedná o prípravu, alebo akvizíciu nových projektov. Samotná realizácia pre nás predstavuje záväzok voči všetkým zúčastneným - investorovi, klientovi aj verejnému záujmu.

Analyzujeme investičný zámer, realizovateľnosť projektu, pripravujeme nájomné kalkulácie a zabezpečujeme financovanie.

Poskytujeme odbornú asistenciu a poradenstvo pri projektovaní rezidenčných bytových domov a obytných zón.

Pripravujeme všetky potrebné doklady, znalecké posudky, listiny katastrálneho úradu, zabezpečujeme geodetické a projekčné služby aj právny servis.

Medzi naše služby patrí prieskum, ako aj analýza trhu, vypracovanie marketingovej stratégie a komunikačnej podpory projektov.

Zaoberáme sa tiež akvizičnou činnosťou a predajom investičných nehnuteľností.

Špecializujeme sa na prenájom obchodných, administratívnych a skladových priestorov.

Radi pre vás sprostredkujeme kúpu a predaj všetkých druhov nehnuteľností.