2017 Rodinné domy Trnava

Na Peknom Poli

Bývanie NA PEKNOM POLI poskytuje atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra, tak i na diaľnicu. Okolie ponúka maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie pre vašu rodinu.

Výstavba dvojpodlažných 4-izbových rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlová konštrukcia, izolačné trojsklá, podlahové vykurovanie a decentrálne rekuperačné jednotky splnia nízkoenergetický štandard. Samostatné obvodové múry radových rodinných domov umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť, napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a harmonicky.

Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí dokonalé bývanie bez kompromisov v projekte NA PEKNOM POLI.

napeknompoli.sk

Výhody

Lokalita Pekné pole je považovaná za jednu z najvyhľadávanejších lokalít v Trnave, ktorá svojím charakterom vilovej štvrte oslovuje aj tých najnáročnejších klientov. Na hodnote stúpa aj vďaka krásnej prírodnej scenérii a skvelej dostupnosti do centra mesta aj na diaľnicu.

Hlavný vstup do rodinných domov je situovaný z čelnej uličnej strany (od obslužnej komunikácie) z prekrytého závetria do  uzatvoreného zádveria. Zo zádveria je prístupná toaleta, technická miestnosť a jedáleň. Z jedálne je prístup do obývacej izby, kuchyne a na schodisko. Obývacia izba, jedáleň a kuchyňa sú  funkčne aj opticky prepojené. Obývacia izba je prepojená s exteriérom cez terasu, ktorá je prístupná cez posuvnú zasklenú  stenu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, toaleta a šatník. Z jednej izby situovanej v zadnej (dvorovej) časti je prístupný šatník. Pred domom sa nachádzajú 2 vydláždené parkovacie státia.

K dispozícii vám je naša hypotekárna špecialistka, ktorá rada pomôže s výberom vhodnej hypotéky na vaše nové bývanie.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať