Novinky

Všetko, čo stojí za pozornosť a má potenciál urobiť vám život neobyčajnejším vám servírujeme práve tu. S vami sa o dobré delíme radi.

KAM
PO KÚPE NEHNUTEĽNOSTI

Čo všetko vás čaká po kúpe nehnuteľnosti? Kam zavolať, čo vybaviť osobne, na čo nezabudnúť. Pripravili sme pre vás prehľadného sprievodcu.

STARÝ
VS. NOVÝ

Občas nie je ľahké rozhodovať sa medzi starším bytom a tým v novostavbe. Aké kľúčové otázky vás dovedú k správnej voľbe?

CUKROVAR,
NAJLEPŠIA ADRESA

Čo robí Cukrovar tak výnimočným? Predsa lokalita! Ako ďaleko to máte na tie nakrajšie miesta mesta sme pre vás sami otestovali.

DIVADEĽNÁ
ULICA

Ulica, do ktorej vás vťahuje neviditeľný prúd vychodených chodníčkov mnohých storočí. Ťahá vás buď k pôvodnej hranici mesta, alebo opačne k otvorenému centru mestského života - námestiu. Z histórie do súčasnosti vedú mosty, z ktorých niektoré nejde spáliť. A tak je Divadeľná nenápadne dôležitou strategickou spojnicou stále. Najmä v čase.

BYT,
KTORÝ VÁM ZARÁBA?

Téma investičných bytov nebola nikdy aktuálnejšia! Ako ho správne vybrať, na aké kritéria myslieť a čo všetko hodiť do kalkulačky? Radi vám poradíme.