DOMY BIELY KOSTOL
vynikajúca lokalita v tesnom dotyku Trnavy
viacero typov domov navhrnutých renomovaným architektom
zeleň a potok na konci pozemku

Privítajte nový štandard bývania, kde sa mestský pulz stretáva s pokojom prírody, a kde každý dom je stvorený na mieru pre vašu rodinu. Vítame vás v projekte rodinných domov v Bielom Kostole. Kde budete žiť obklopený zeleňou s dotykom potoka a krásnou panorámou zo svojho budúceho domova. V lokalite ktorá spája pokoj mestského okraja s blízkosťou centra Trnavy. 


Neobmedzený výhľad na zeleň
Krásne vyrastené stromy na konci pozemku

Unikátna poloha
Lokalita situované na pomedzí Trnavy a Bielého Kostola

Moderné domy s premysleným dizajnom
Premyslená dizpozícia

Dopravné zlepšenia
Plánovaný západný obchvat TT

Vzdusnosť a presvetlenie interiéru
Vysoké stropy v dennej časti domu

Premyslený dizajn pre modernú rodinu: Všetky naše domy sú dielom renomovanej architektky Kataríny Viskupičovej, ktorá ich navrhla s dôrazom na potreby súčasnej rodiny. Každý detail je premyslene vytvorený s cieľom maximalizovať využiteľnosť a logiku priestoru. Veľkoformátové okná zabezpečujú prirodzené osvetlenie, vzdušnosť, vyššie stropy v dennej časti a zohľadňujú slnečnú orientáciu, čím vytvárajú dominantné a svetlé interiéry. Pri ich koncipovaní bol súbežne kladený dôraz na existujúce okolie a potenciál jednotlivých pozemkov.

Pohľad do prírody: Naše pozemky sú umiestnené pri útulnom potoku, obklopené krásnymi veľkými stromami. Z terás a záhrad si naši klienti užijú nenarušený výhľad len na zeleň. Vždy budú mať istotu, že na konci ich pozemku nevyrastie ďalšia stavba, čím zaručíme zachovanie ich súkromia a pokoja.

Unikátna poloha: Domy sú situované na pomedzí Trnavy a Bielého Kostola, čím ponúkajú to najlepšie z oboch svetov. Do centra Trnavy sa autom dostanete za pár minút. Vďaka cyklochodníku sa do mesta pohodlne dostanete aj na bicykli či pešo. V bezprostrednej blízkosti nájdete všetko, čo si môžete priať pre svoj aktívny životný štýl. Od samoobslužnej sauny a golfového ihriska až po kúpalisko či lesopark. Navyše, súčasťou lokality je aj základná škola, priamo integrovaná do projektu.

Plánované dopravné zlepšenia: Súčasťou našej lokality je aj plánovaný západný obchvat Trnavy, ktorý sa napojí priamo lokalitu. Toto dopravné vylepšenie bude ešte viac zefektívniť cestovanie na D1/R1 a zároveň zmierni dopravnú záťaž v okolí.

Široká ponuka domov: Vyberte si z našej ponuky domov rôznych veľkostí a dispozičných riešení.

 

 

Čakajte prosím...


realitný maklér

Jakub Feranec

Som rád že vám môžem ponúknuť produkt, pri ktorom bolo myslené na každý jeden detail, lebo váš nový domov si to zaslúži!

Mám záujem