DOMY DOLINKY
lokalita pri lese
18 domov
komplexné služby v okolí

Aktuálny projekt výstavby rodinných domov plynule nadväzuje na náš projekt Dolinky, v rámci ktorého vám ponúkame výnimočné pozemky v lokalite obklopenej lesom. Sme radi, že sa nám podarilo takto krásnu lokalitu zmeniť na výnimočnú obytnú štvrť v harmónii s prírodou.

Piešťany
5 min.
v dosahu na bicykli
Lokalita
okraj obce
v objatí lesa
Moderná
dispozícia
s dôrazom na priestrannosť
Stavba
kvalitný dodávateľ
top materiály
Inžinierske
siete
kompletné napojenie

PROJEKT

Rodinné domy Dolinky sú projektom novovznikajúcej obytnej štvrte, ktorá ponúka komfortné, bezpečné a kvalitné bývanie v kontakte s prírodou. V závislosti od vášho životného štýlu si môžete vybrať z troch variantov projektov.

Na čo pri realizácii projektu dbáme? V prvom rade na bezpečnosť obyvateľov. Chodníky plánujeme budovať po oboch stranách a jeho napojenie na obecný chodník je zároveň zárukou bezpečného presunu detí do školy.

Inšpirovali sme sa modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke, s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Projekt preto uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

Rodinné domy, ktoré vám v rámci projektu ponúkame, budú samozrejme napojené na všetky inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrická energia, plyn, optický internet).

 

LOKALITA

Moravany nad Váhom je obec od kúpeľného mesta Piešťany vzdialená 5 minút. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou > obchody, školy, kaviareň, fit centrum, kaštieľ, atď.

Zónu obklopuje rozsiahly lesný terén s pestrými možnosťami trávenia voľného času.

 

RODINNÉ DOMY

V rámci výstavby je naplánovaných až 18 rodinných domov, zastúpené tromi rôznymi typmi:

12 x rodinný dom v dvojdome s 2. NP

6 x samostatne stojaci dom typu “bungalov”

Čakajte prosím...


realitný maklér

Peter Benčurík

spoluzakladateľ NEOREAL

Andrej Matys

Páči sa vám predstava bývania v takto krásnom prostredí? Ak vás projekt zaujal, kontaktujte. Rád vám doplním všetky detaily.

Mám záujem