2020 Rodinné domy Dunajská Lužná

Vily Lužná

4-izbové rodinné domy projektu Vily Lužná sú navrhnuté ako dvojpodlažné murované budovy v nízkoenergetickom štandarde s racionálne oddelenou dennou a nočnou časťou, s modernou a funkčnou dispozíciou. Pri ich navrhovaní sa kládol dôraz na úložné priestory a sociálne zázemie pre všetkých členov rodiny. Zvislé nosné i nenosné konštrukcie sú murované z tehál a ukončené vnútornými sadrovými omietkami. Rodinný komfort domov podporuje podlahové vykurovanie a plastové okná s izolačným trojsklom.

V rámci realizácie projektu sme mysleli aj na tých najmenších obyvateľov. Deti môžu takmer celý rok využívať úplne nové, moderné detské ihrisko priamo v areáli projektu Vily Lužná.

vilyluzna.sk

Výhody

Bývanie Vily Lužná nájdete iba 4km od hlavného mesta v atraktívnej časti obce Dunajská Lužná. Lokalita výstavby projektu sa nachádza v slepej ulici centra obce, v tichej, pokojnej a zastavanej časti, kde vlastníkov neprekvapí žiadna okolitá výstavba. Okrem výbornej dostupnosti do Bratislavy lokalita ponúka aj množstvo ďalších výhod.

Do hlavného mesta sa z víl dá pohodlne dostať autobusom či linkou Regiojet, ktorá má v obci tiež zástavku. Dopravu do Bratislavy výrazne zlepšuje aj rýchlostná cesta R7. V okolí projektu nájdete všetko, čo potrebujete pre spokojné bývanie. Školu a materskú škôlku, obecný aj stavebný úrad, zdravotné a kultúrne stredisko, poštu, nákupné stredisko, potraviny, reštaurácie či Jazerá Košariská.

Tenisová akadémia, futbalový klub s akadémiou pre deti, cyklotrasy, hrádza, relax v Aquaparku Šamorín alebo na jazerách Košariská, kde si môžete skúsiť aj freediving. Majitelia Víl Lužná majú všetko na dosah ruky, vďaka čomu môžu svoj voľný čas tráviť aktívne a plnohodnotne.

V prípade prípade záujmu nám pošlite vaše kontaktné údaje.
Náš maklér vás bude kontaktovať