Predaj / Prenájom

Spoľahnite sa, že s NEOREAL získate pri predaji, či prenájme vašej nehnuteľnosti tie najlepšie podmienky.

Čakajte prosím...

S informáciou o predpokladanej hodnote vašej nehnuteľnosti vás budeme čoskoro kontaktovať.
Sme vašim partnerom pre malé aj veľké životné projekty.

Čo všetko pre vašu nehnuteľnosť zabezpečíme?

Home staging
Vieme, ako má vyzerať nehnuteľnosť, ktorá potenciálneho klienta zaujme okamžite. Váš byt/dom preto pred samotným fotením prejde home stagingom. Pre vytvorenie tej správnej atmosféry stačí niekedy priestor vizuálne “vyčistiť”, inokedy je ho treba nadizajnovať. Ak ide o bývanie, naše zmysly sú náročné, preto myslíme na každý detail.
Výnimočný vizuál
Kvalitné profesionálne fotenie, imidžové video a 3D prehliadka sú kľúčom k odlíšeniu sa od väčšiny ponúk na trhu. Nafotiť nehnuteľnosť mobilom je pre “doručenie” tých správnych emócií potenciálnemu klientovi naozaj málo. V NEOREAL je investícia do kvalitnej prezentácie úplnou samozrejmosťou.
Marketingová stratégia
Každá nehnuteľnosť vyžaduje osobitý prístup a jedinečne nastavenú predajnú stratégiu. Okrem základného zverejnenia na všetkých realitných platformách sú jej súčasťou najmä príspevky a kampane na sociálnych sieťach a google adwords reklama. Tím kreatívcov a online-istov nám pomáha správne zadefinovať nielen vizuál, ale aj cieľovku. Vďaka tomu oslovujeme tých správnych a ostatných našou reklamou neotravujeme.
Bohatá databáza
Skôr ako ponuku zverejníme, hľadáme potenciálneho klienta najskôr v našej rokmi budovanej databáze. Je celkom bežné, že ho nájdeme práve takto, a práve takto rýchlo.
Obhliadka, dôležitý “magic moment”
Čo robí obhliadku nehnuteľnosti neobyčajnou? Naše skúsenosti. Aj tu ťažíme z kvalitného home stagingu a prípravy nehnuteľnosti. Reálne sa stačí povenovať pár detailom, zvoliť správny playlist, či čas obhliadky a vieme, že sme pre čo najlepší prvý dojem potenciálneho klienta urobili všetko. Umožníme mu nacítiť sa nielen na priestor, ale aj na jeho potenciál a atmosféru.
Bezstarostná administratíva a právny servis
Získaním klienta naša aktívna starostlivosť nekončí. V otázke financovania spolupracujeme s top špecialistami, s ktorými naši klienti získali skvelé hypo podmienky až v 97% prípadoch a my vám ich starostlivosť radi sprostredkujeme. Rovnako nám záleží na tom, aby bol pre vás celý administratívny a právny proces komfortný a nezaťažoval vás viac ako je nevyhnutné. Právne úkony u nás riešia najlepší právnici na trhu.
15+ rokov na trhu
500+ predaných rodinných domov
1200+ predaných bytov
35000+ prenajatých
skladových priestorov

Objavujeme, vytvárame aposúvame hranice
tak, aby ste vycítili istotu.

V NEOREAL vám už viac ako 15 rokov pomáhame s tou správnou kúpou a predajom nehnuteľnosti, úspešným skoordinovaním investícií a stratégiami developerským projektom.